Kwestura Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych informuje, że wnioski o przyznanie:

• stypendium socjalnego,
  • stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości z tytułu zamieszkiwania w domu studenckim lub innym obiekcie (dotyczy studentów studiów stacjonarnych),
  • stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych,
  • zapomogi

na rok akademicki 2016/2017 będą  przyjmowane do dnia 15 października 2016 r.

Wnioski z wykazem dokumentów oraz załącznikami oraz  sposób udokumentowania sytuacji materialnej oraz obliczania dochodu w rodzinie studenta dostępne są tutaj.

Stypendium socjalne oraz stypendium socjalne w zwiększonej wysokości z tytułu zamieszkiwania w domu studenckim lub innym obiekcie przyznawane jest studentowi, jeżeli miesięczny dochód netto na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 1 043,90 zł.

Prosimy o zapoznanie się z wykazem dokumentów i składanie wniosków o przyznanie pomocy materialnej wraz z załącznikami na stanowisku Kwestury w Dziekanacie.

Uwaga!

Załącznikiem niezbędnym, potwierdzającym wysokość zapłaconych składek zdrowotnych przez studenta oraz każdego z pełnoletnich członków rodziny, jest zaświadczenie z ZUS.

Załącznikiem niezbędnym, potwierdzającym wysokość zapłaconych zaliczek na podatek dochodowy przez studenta oraz każdego z pełnoletnich członków rodziny jest zaświadczenie z Urzędu Skarbowego.

Do wniosków o stypendia socjalne, specjalne oraz zapomóg należy dołączyć oświadczenie o prawdziwości danych i wyborze kierunku.