Zakończenie VII edycji studiów podyplomowych - Mechanizmy Funkcjonowania Strefy Euro

9 września 2016 roku miało miejsce zakończenie VII edycji studiów podyplomowych „Mechanizmy funkcjonowania strefy euro”. W uroczystości uczestniczył zastępca dyrektora Oddziału kieleckiego NBP pan Krzysztof Szczerba. Pani dr. Barbara Piasecka- Janowicz kierownik studiów podsumowała efekty siedmioletniej współpracy naszej Uczelni z Narodowym Bankiem Polskim w zakresie rozpowszechniania wiedzy na temat funkcjonowania wspólnej waluty w Unii Europejskiej.

Absolwentom studiów Pan dyrektor wręczył dyplomy Narodowego Banku Polskiego a pani dr Barbara Piasecka-Janowicz dyplomy Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (fot. Anastsasiia  Melenivska).