Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Twórców Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL oraz Wydział Prawa Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach zorganizowały konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa świętokrzyskiego - ©Wszystkie prawa zastrzeżone - konkurs na temat ochrony praw autorskich.

Jego celem było upowszechnianie w środowisku młodzieży uczącej się wiedzy na temat praw autorskich i przeciwdziałanie zjawisku naruszania własności intelektualnej. Zadaniem uczestników było przygotowanie filmu, prezentacji/animacji komputerowej, lub plakatu/komiksu, propagujących poszanowanie praw autorskich (prace indywidualne lub tworzone przez zespoły liczące nie więcej niż 3 osoby).
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w dniu 23 kwietnia 2015 r. (jest to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich), w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, przy ul. Jagiellońskiej 109A.  Dla laureatów ufundowano cenne nagrody: tablety, smartfony i inne urządzenia elektroniczne.
Zapraszamy

Lista uczniów, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Twórców Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL oraz Wydział Prawa Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach