rankingFundacja Edukacyjna "Perspektywy" i "Dziennik Gazeta Prawna" w dniu 9.06.2015 r. już po raz szesnasty ogłosiły wyniki Rankingu Szkół Wyższych. W tym roku oceniono 87 uczelni akademickich, 70 magisterskich uczelni niepublicznych, 30 państwowych wyższych szkół zawodowych oraz aż 43 kierunki studiów. - Ranking to nie tylko narzędzie, które mądrze wykorzystane, może posłużyć maturzystom i ich rodzicom w wyborach edukacyjnych. - podkreśla Waldemar Siwiński, prezes Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy".

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach po raz kolejny została uznana za najlepszą szkołą wyższą w regionie oraz nadal należy do ścisłej czołówki niepublicznych Uczelni magisterskich w Polsce. W rankingu Perspektyw jest na wysokim 42 miejscu wśród 70 uczelni magisterskich w kraju. To spory awans w stosunku do lat poprzednich. Uczelnia systematycznie realizuje swoje strategiczne założenia związane z wysokim poziomem kształceniem studentów, będąc otwarta na potrzeby gospodarcze i społeczne regionu oraz kraju. Ma to swoje odzwierciedlenie w elastyczności i aktualności oferty kształcenia  pod kątem potrzeb na rynku pracy. – informuje dr Wiktor Krasa , kierownik ds. rekrutacji i promocji WSEPINM.

persp prest 2015

persp2015

Więcej informacji na stronie www.perspektywy.pl/portal/