NOWOŚĆ

Bardzo miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych rozpoczęła współpracę z Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy - jedną z najlepszych firm z dziedziny doradztwa podatkowego w Polsce.
W związku z podjętą współpracą już dziś zapraszamy na studia podyplomowe na kierunku Prawo podatkowe i podatki, prowadzonym przy wsparciu merytorycznym Instytutu.

modzelewskiisp modzelewskiWitold Modzelewski - Profesor Uniwersytetu Warszawskiego - (od 23 lat), prezes Instytutu Studiów Podatkowych (od 18 lat), Szef podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego (od 13 lat). Najbardziej znany w kraju wykładowca problematyki podatkowej oraz doradca podatkowy (00001). Od 32 lat reprezentuje podatników w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Autor ponad 1200 publikacji na tematy podatkowe i prawnopodatkowe. Szef Kapituły Medalu VIRTUS EST PERFEKTA RATIO im. F. Druckiego Lubeckiego, Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP (2011). Kierował pracami na projektami nowej ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy o jednolitym podatku dochodowym (2011 rok). Co najważniejsze: autor prognoz, które się z reguły sprawdzają.

Uczestnicy studiów podyplomowych Prawo podatkowe i podatki będą mieli także możliwość uzyskania certyfikatu wystawianego przez ISP Modzelewski.

Wszelkich informacji dotyczących studiów udziela kierownik studiów podyplomowych dr Łukasz Baratyński - tel. 41 366 93 36 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.