E NathaliDziekan Wydziału Ekonomii dr Elżbieta Wawrzyńczuk-Nathali

Dyżur  Dziekana Wydziału Ekonomii:

- czwartek 11.00-13.00
- sobota 11.00-13.00

Krasa Wiktor
Prodziekan Wydziału Ekonomii dr Wiktor Krasa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Dyżur Prodziekana Wydziału Ekonomii:

- wtorek 12.00-14.00
- piątek 14.00-16.00

Opiekunem studenckich praktyk zawodowych jest dr Grażyna Tatka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Przewodniczącą Wydziałowej Komisji Stypendialnej jest dr Halina Młotkowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Sekretariat Wydziału Ekonomii

Misja Wydziału