Studium Wychowania Fizycznego i Sportu WSEPiNM organizuje kolejny obóz narciarski dla studentów naszej uczelni, który odbędzie się w Białce Tatrzańskiej w dniach 06-11.03.2017 r. Program obozu przewiduje szkolenie narciarskie i snowboardowe pod okiem doświadczonych instruktorów oraz inne atrakcje wg inwencji studentów.

Koszt obozu – 650 pln, obejmuje:

• transport autokarem do Białki i z powrotem
  • noclegi w pokojach 3-4 osobowych
  • wyżywienie 2 x dziennie
  • opiekę instruktorów narciarskich
  • wycieczkę do Zakopanego
  • ognisko
  • ubezpieczenie

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego w atrakcyjnej cenie na miejscu.Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26 lutego br. wraz z zaliczką 200 pln. Zapraszamy także studentów studiów niestacjonarnych oraz podyplomowych.

Szczegółowych informacji udziela kierownik studium WFiS mgr Andrzej Żeleźnikow, e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 600 012 494