7 lutego 2017 r. na uroczystej Gali, która odbyła się w Hotelu Binkowski w Kielcach, poznaliśmy lokomotywy świętokrzyskiego biznesu i przedsiębiorczości. Organizatorem przedsięwzięcia była redakcja gazety "Echo Dnia". Gala miała na celu podsumowanie roku 2016 i wyłonienie liderów, którzy na co dzień ciężko pracują aby być w czołówce najlepszych.

Super Lider Regionu 2016 dla WSEPiNM

Laureatom w tej edycji zostało 19 firm i instytucji za ubiegłoroczne dokonania.  Finalistom zostały wręczone prestiżowe nagrody i statuetki Lidera Regionu 2016. Jest to wyjątkowa nagroda, ponieważ jest jedną z najstarszych nagród gospodarczych w województwie świętokrzyskim.

Wyjątkowymi bohaterem Gali Liderów Regionu została Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych imienia prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Należy podkreślić, że Uczelnia od 20 lat zajmuje czołowe miejsce na edukacyjnej mapie regionu świętokrzyskiego. Jest największą i najnowocześniejszą uczelnią niepubliczną w regionie świętokrzyskim. Na liście Uczelni niepublicznych w kraju wpisuje się w jedną z większych Uczelni.

Galeria zdjęć