Wszystkich studentów kierunku fizjoterapia serdecznie zachęcamy do odbycia praktyk zawodowych w uznanym uzdrowisku w czeskich Teplicach. Praktyki trwać będą od 18 czerwca do 15 września 2017r. Studenci III roku, którzy ukończą studia przed 21 maja mają możliwość odbycia praktyk w terminie 21 maja do 20 października. Byli stypendyści programu Erasmus/Erasmus+ proszeni są jednak o wzięcie pod uwagę, że łączny okres przebywania na wymianie w ramach tych programów nie może przekraczać 12 miesięcy.

Teplice

Uzdrowisko zapewnia wszystkim praktykantom bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie. Praktykanci są dodatkowo uprawnieni do otrzymywania stypendium z funduszy programu Erasmus+ w wysokości €500 na miesiąc.

Zapisać się na praktyki można poprzez wypełnienie ankiety osobowej pod adresem: https://goo.gl/forms/v2Vunl53b5ClY38n2. Osoby, które wypełniły ankietę osobową w wersji papierowej (dostępne w pokoju 130) nie muszą wypełniać ankiety w wersji elektronicznej. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o szybką decyzję, termin składania ankiet mija 19 marca.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.