Dnia 16.03.2017r. o godz. 19:00 odbył się koncert charytatywny dla Artura Rydza. Artur jest studentem I roku ekonomii studiów magisterskich w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Od 16-stego roku życia choruje na ataksję móżdżkowo-rdzeniową, choroba postępuje z każdym dniem. Aktualnie Artur przebywa w szpitalu i ciągle liczy na naszą pomoc.

 koncert copy

 

 

W trakcie koncertu wystąpili: Ala Zawisza z Agnieszką Serwan i Bartkiem Kłosowskim, Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rembowie (Kamil B.Ch.O.F. i Młody M.) oraz Czasin, Jahbestin i Roman Bosski.
W przerwie między występami można było wylicytować płyty występujących artystów. Pod licytację wystawiona była także koszulka Joanny Drabik polskiej szczypiornistki wraz z autografami całej drużyny Mistrzyń Polski. Rękawice bokserskie dziesięciokrotnego mistrza polski, brązowego medalisty olimpijskiego w wadze półciężkiej Wojciecha Bartnika. Wyjątkowo  chcieliśmy podziękować dr hab. Piotrowi Lisowski, szanowanemu wykładowcy WSEPiNM za przekazał na licytację aż 5 książek pod jego redakcją.

Cała kwota z biletów oraz licytacji została przekazana na leczenie Artura – udało nam się łącznie zebrać 5074zł.  Wszystkim dziękujemy za przybycie oraz wsparcie, szczególne podziękowania należą się artystom, właścicielom klubu Opium, Fundacji Miśka Zdziśka oraz wszystkim wolontariuszom biorącym udział w zbiórce.

Darowizny można nadal przekazywać na konto: 23 1240 4982 1111 0010 6253 6955 z dopiskiem „Na pomoc i leczenie Artura Rydz”.