Wydział Ekonomii, Wydział Finansów oraz Wydział Nauk Społecznych WSEPINM, Targi Kielce, Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Stowarzyszenie AIESEC zapraszają studentów i absolwentów na XI edycję targów „Praca Kariera Rozwój”.

TPKR plakat 1

Wystawcami Targów będą firmy,  instytucje, uczelnie, które umożliwiają zdobycie wartościowych kwalifikacji, dzięki szerokiej ofercie  studiów podyplomowych, szkoleń i kursów. Duijndam International, Geneo Call Center, Randstad Polska, Call Center Inter Galactica, KH Kipper, Lewiatan, Celsa Huta Ostrowiec, ZPUE, MAN Bus,  Kolporter, Blue Dolphin, Silvan Logistics, Formaster, Perfect Door, Lewiatan, Telbridge, Wojewódzki , Powiatowy oraz Miejski Urząd Pracy, a także Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego – to tylko niektóre przedsiębiorstwa i organizacje które już potwierdziły swój udział w wydarzeniu w Targach Kielce.

Więcej informacji na http://partner.targikielce.pl/aiesec/current/

Bezpłatny transport na targi: linia 36 oraz 110.

Plan targów.