ARO1

Akademia Rozwoju Osobowości ARO to Koło Naukowe działające na naszej Uczelni od ponad 8-u lat.


Zapoczątkowana dla studentów Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, a potem kontynuowana dla kierunku Zarządzanie i coaching.


Jak określić samego siebie, wiarę we własne możliwości, kreować swoje życie, rozpoznać sposób myślenia i jak dokonywać w życiu zmian i zmierzyć się przy tym z samym sobą? – na te i szereg innych pytań pomoże odpowiedzieć uczestnikom Akademii, Wykładowca akademicki, Trener Rozwoju Osobistego – doktor Magdalena Rycerz, założycielka ARO i prowadząca.


Akademia będzie miała charakter spotkań, rozmów, dyskusji, wymiany doświadczeń i coachingu, a nie jak do tej pory warsztatów i treningu.
Celem Akademii jest odkrywanie siebie na podstawie własnych doświadczeń oraz przeżyć innych, po to, aby wreszcie odkryć własne szczęście oraz świadomie podejmować w życiu decyzje związane z własną drogą życiową, z wyborem kierunku kształcenia, pracy, czy partnera życiowego.
Spotkania ARO będą odbywać się raz w miesiącu w czwartek 17:00-19:00 w gmachu Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w AULA II.
dr Magdalena Rycerz

ARO2

18 listopada rusza nowa edycja Akademii Rozwoju Osobowości ARO.
Na spotkaniu pojawi się cudowny gość - Pan Dariusz Dubielis – Prezes ITM CODE. Doświadczony projektant systemów informatycznych, manager i przedsiębiorca. Twórca i lider zespołów handlowych, analitycznych, projektowych, programistycznych i wdrożeniowych na potrzeby rynku ubezpieczeniowo/finansowego w Polsce i za granicą, a od kilku lat rynku produkcji przemysłowej i logistyki.
Doświadczenie odwaga w tworzeniu unikalnych rozwiązań stanowi podstawę jego sukcesów zawodowych. Twórca linii nowoczesnych narzędzi informatycznych wspierających biznes. Realizował projekty doradcze i wdrożeniowe dla spółek giełdowych, banków i towarzystw ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Współtwórca wielu spółek informatycznych. Założyciel ITM CODE Sp. z o.o.
Dlaczego zaprosiłam właśnie tego Pana na spotkanie ARO, dowiecie się Państwo na pierwszym spotkaniu.
Pozdrawiam i do zobaczenia 18. listopada w gmachu Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w AULA II o godz. 17:00 - dr Magdalena Rycerz