EUD

Projekt skierowany jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych oraz rodziców!

Udział w projekcie jest bezpłatny!

W II edycji EUD na studentów czeka –  podobnie jak w semestrze zimowym – sześć ciekawych spotkań. W programie m.in. zagadnienia zarządzania projektami, inwestowania i podejmowania decyzji, strategii marketingowych, sztuki bycia liderem czy odpowiedzi na pytanie czy opłaca się być eko?
Rodzice oraz opiekunowie studentów podczas zajęć swoich pociech będą mieć okazję uczestniczyć w wykładach z zakresu m.in. nowoczesnej edukacji, wspierania kompetencji społecznych u dziecka, pomocy w kreowaniu planów edukacyjno-zawodowych, rozwijania świadomości finansowej dzieci czy aspektów buntu nastolatka, prowadzonych przez psychologów, pedagogów i trenerów. Z pewnością będzie to czas z obopólną korzyścią.
        Pierwsze zajęcia już 29 lutego w gmachu WSEiP, dla dzieci – w auli II, dla rodziców – w auli I.  Kolejne –  tak jak w minionym semestrze –  co dwa tygodnie w środy, w godz. 18.00 – 19.30.

Rekrutacja na II edycję EUD odbywać się będzie w dniach 6-19 lutego. Na stronie internetowej EUD: www.uniwersytet-dzieciecy.pl, będzie wówczas aktywny formularz rejestracyjny, który należy wypełnić aby zapisać dziecko.

Warto podkreślić, że rejestracja on-line to jedyna droga zapisania dziecka na EUD. Ważne również jest to, że studenci I edycji chcący wziąć udział w semestrze letnim, również muszą przejść ponownie procedurę rekrutacji, tak aby szanse udziału dla nowych uczestników były wyrównane.

Więcej o projekcie www.uniwersytet-dzieciecy.pl. Odwiedzając stronę EUD, studenci mogą korzystać z bazy wiedzy w postaci materiałów z wykładów, nagrań wideo z przebiegu zajęć oraz obejrzeć galerię zdjęć i prac warsztatowych. Na uczestników czekają również ciekawe interaktywne gry i konkursy edukacyjne z atrakcyjnymi nagrodami.
Na zwycięzcę letniej edycji znów czeka wartościowa nagroda główna – markowy notebook.
Udział w programie zarówno dla studentów, jak i rodziców jest bezpłatny !!! 
Limit miejsc! Gorąco polecamy!