Dwaj przedstawiciele Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji zostali zaproszeni na Międzynarodową Austriacką Konferencję Moodle w Grazu. Zbigniew Szczepańczyk przedstawił tam realizowany m.in. przez WSEiA projekt „Europejskie Portfolio Językowe Online”, zaś Piotr Hnidan – zrealizowany przez naszą uczelnię na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego projekt „e-Ekonomia”.
Konferencja w Grazu zgromadzi specjalistów z całego świata, zajmujących się uniwersytecką edukacją z wykorzystaniem najpopularniejszej obecnie platformy Wirtualnego Otoczenia Edukacyjnego „Moodle”. Fakt, że organizatorzy zaprosili na konferencję aż dwóch przedstawicieli naszej uczelni, z których każdy otrzymał 40 minut na przedstawienie naszego projektu, stanowi kolejny dowód docenienia przez społeczność międzynarodową osiągnięć WSEiA w tej dziedzinie. Przypomnijmy, że na początku tego roku projekt „e-Ekonomia” został wyróżniony Medalem Europejskim.