IKONA_2010_2011Kolejni studenci już wkrótce odbiorą dyplomy Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach. Już ponad 20 tysięcy osób ukończyło studia magisterskie, licencjackie, inżynierskie, czy – jedyne w regionie świętokrzyskim - studia Master of Business Administration (MBA). WSEiP kształci na 14 kierunkach studiów, na 6 wydziałach. Wydział Ekonomii  jako jedyny w regionie świętokrzyskim posiada akredytację Fundacji Promocji Kierunków Ekonomicznych. Uczelnia jako jedyna w regionie świętokrzyskim kształci na kierunku prawo, realizując uniwersytecką formułę studiów. Baza lokalowa, Biblioteka Wirtualna Nauki, katalog online biblioteki WSEiP, oferty Biura Karier WSEiP, rekrutacja online – między innymi z tego na co dzień korzystają studenci.