Akademia Europejska

Wykład prof. G. Michałowskiej w ramach Akademii EuropejskiejWyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach zaprasza na cykl wykładów realizowanych przez Akademię Europejską działającą w ramach Wydziału Nauk Społecznych.
Akademia Europejska – jak podkreśla Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Elżbieta Wawrzyńczuk-Nathali – jest odpowiedzią na duże zainteresowanie zarówno studentów naszej Uczelni, jak i słuchaczy spoza szkoły wykładami o szerokiej tematyce. Sukces działającej od zeszłego roku Akademii Zdrowia Kolegium Medycznego – Wydziału Nauk o Zdrowiu WSEiP oraz duże zainteresowanie tematyką europejską utwierdziły nas w przekonaniu, żeby od bieżącego roku akademickiego Akademia Europejska rozpoczęła swoją działalność. Wykłady Akademii Europejskiej poprowadzą znakomici specjaliści i praktycy tematyki europejskiej. Warto podkreślić, że Akademia Europejska ma formę otwartą, co oznacza, że na wykłady zapraszamy wszystkich, których zainteresuje proponowany wykład.
6 grudnia 2012 r. prof. dr hab. Grażyna Michałowska prowadziła wykład nt „Ludy tubylcze w Europie i poza nią” - zapraszamy do galerii zdjęć z wykładu.
Wykład prowadzi dr Paula Marcinkowska

13 grudnia 2012 r. dr Paula Marcinkowska prowadziła wykład „Polityka wschodnia Unii Europejskiej” - zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym.

Plan wykładów Akademii Europejskiej na semest letni roku akademickiego 2012/2013 zostnaie podany wkrótce.