W dniach 3-4 marca 2015 roku Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach brała udział w dniach otwartych II L.O im K.K Baczyńskiego w Radomsku oraz w Targach Edukacyjnych w  Zespole Szkół im Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli.

promocja w lodz 003

Wdniach 5-6 marca 2015 roku nasza uczelnia brała udział w XVIII  Łódzkich Targach Edukacyjnych organizowanych przez MTŁ .Targi, które odbyły się w hali Politechniki Łódzkiej odwiedziło ponad 10 tysięcy osób: maturzystów, gimnazjalistów, studentów, nauczycieli. Swoją ofertę przedstawiło ponad 140 wystawców, min. renomowane uczelnie wyższe z całego kraju  oraz szkoły kształcące na poziomie liceum, technikum i szkoły zawodowej.