Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych oraz Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii byli organizatorami warsztatów „Efektywność energetyczna - studium przypadków. Możliwości dofinansowania projektów z OZE”, które odbyły się 2 marca 2017 r. podczas Międzynarodowych Targów ENEX.

warsztaty OZE

warsztaty OZE

Podczas odbywających się w dniach 1-2 marca 2017 r. Międzynarodowych Targów ENEX Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii wraz z Wyższą Szkołą Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych zorganizowało otwarte warsztaty z zakresu efektywności energetycznej. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z przykładami rozwiązań inwestycyjnych oraz wziąć udział w indywidualnych warsztatach z zakresu realizacji inwestycji oraz możliwości dofinansowania projektów.

PROGRAM tutaj

Podczas warsztatów eksperci ze Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej udzielali indywidualnych konsultacji.