7 kwietnia 2017 roku w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich odbyły się Regionalne Targi Pracy i Edukacji. Przedsięwzięcie zorganizowane było przez Wojewódzki Urząd Pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Końskich i Starostwo Powiatowe w Końskich. Był to dla nas wyjątkowy dzień, ponieważ Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych miała możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Ogromne zainteresowanie w tym regionie naszą ofertą edukacyjną przewyższyło nasze oczekiwania.

WSEPiNM w Końskich

Targi zostały otwarte przez dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich Bożenę Urban, dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy Arkadiusza Piecyka, starostę koneckiego Bogdana Sobonia i wicemarszałek województwa Agatę Binkowską.

Bardzo cieszymy się, że zainteresowanie studiami zwykłymi, jak i podyplomowymi z roku na rok wzrasta mimo mniejszej zauważalnej ilości studentów – podkreślił kierownik ds. promocji i rekrutacji Tomasz Górski.