Kolejne wyjazdy promocyjne już za nami, tym razem zespół promocyjny WSEPiNM odwiedził Opatów oraz Staszów. Organizatorem obydwu Targów Pracy i Edukacji na które dostaliśmy zaproszenie było OHP. Jako pierwszy odwiedziliśmy Staszów, 4 października.

promcja 1

Targi w Staszowie miały miejsce w auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a naszymi przedstawicielami byli kierownik ds. promocji mgr Tomasz Górski oraz student Kamil Rębosz. Wyjazd do Staszowa odbył się 10 października, który odbywał się w Opatowskim Ośrodku Kultury, gdzie również na stoisku informacyjno-promocyjnym można było zapoznać się z szeroką ofertą uczelni. Informację można było uzyskać od mgr Tomasza Górskiego oraz Kamila Rębosza.

promcja 2