Po raz kolejny studenci chcący się wyszkolić w sztuce jazdy na nartach gościli w Krajnie. Obóz został zorganizowany przez Studium WFiS Naszej Uczelni. Uczestniczyli w nim studenci Ratownictwa Medycznego, Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Administracji, Kosmetologii oraz Prawa.

krajno2

Przez 5 dni walczyliśmy od podstaw lub doskonaliliśmy się w szusowaniu. Warunki dopisały, chociaż jeszcze parę dni przed wyjazdem mocno drżeliśmy czy to się może udać... No cóż, zimy są ostatnio kapryśne... Ważne, że wszystko się udało, nawet deszcz ostatniego dnia obozu nie zepsuł nam humorów. Uczestnicy wyjechali zadowoleni, z nową umiejętnością. Bo narty to jeden ze sportów "na całe życie". I o to chodzi.

krajno1

krajno3

krajno4

Teraz czekamy na wiosnę, bo góry czekają. Krościenko, Żywiec, Bieszczady... tam zamierzamy być niedługo. Kto nie będzie...będzie żałował. Naprawdę warto.

Andrzej Żeleźnikow