Kalendarium 2019

student 2019 03 21

O najnowszych wydarzeniach w naszej Uczelni można przeczytać na łamach Studenta - Kieleckiego Tygodnika Akademickiego wydawanego przez "Echo Dnia". Najnowsze wydanie z 21 marca br. tutaj. Starsze wydania dostępne tutaj.

student 2019 03 07

O najnowszych wydarzeniach w naszej Uczelni można przeczytać na łamach Studenta - Kieleckiego Tygodnika Akademickiego wydawanego przez "Echo Dnia". Najnowsze wydanie z 7 marca br. tutaj. Starsze wydania dostępne tutaj.

5 marca 2019 r. Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych przedstawiła swoją ofertę edukacyjną, podczas kolejnej edycji Targów Edukacyjnych w Częstochowie. 

Czestochowa

12 marca 2019 roku w Radomiu odbyły się XVI Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych, w których udział wzięła największa niepubliczna Uczelnia w regionie świętokrzyskim – Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych z Kielc. 

Radom2019

W dniu 5 lutego 2019 r. w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach miała miejsce uroczystość podpisania porozumienia o współpracy ze Świętokrzyską Grupą Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska z siedzibą w Kielcach. Porozumienie ze strony uczelni podpisał dr Krzysztof Watorek – prorektor WSEPiNM, zaś ze strony Stowarzyszenia Prezes Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Robert Literacki.

IPA