W dniach 30.XI-1.XII.2019 r. w kieleckim ośrodku targowym odbyła się IV edycja Międzynarodowych  Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty.

HB3

HB1HB2Rynek kosmetyczny to niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża. Podczas dwudniowych targów Health & Beauty można było skorzystać z porad specjalistów zajmujących się pielęgnacją zdrowia i urody.

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego zaprezentowała szeroką ofertę  edukacyjną dotyczącą możliwości studiowania na różnych kierunkach. Największym zainteresowaniem osób odwiedzających stoisko Uczelni cieszyły się kierunki ściśle związane z tematyką targów. Informacji dotyczących specyfiki studiowania na kierunku – kosmetologia, zarówno na studiach I jak i II stopnia udzielali wykładowcy przedmiotów związanych z  praktycznym wykonywaniem zabiegów  - Alicja Gołdzińska, Małgorzata Kotwica i  Agnieszka Augustyn.

HB4Studentki kierunku – Kosmetologia miały okazję wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce, udzielając porad kosmetycznych w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała oraz zaprezentować swoje umiejętności praktyczne. Największym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi upiększające. HB5Manicure, malowanie i zdobienie płytki paznokci, makijaże dzienne, wieczorowe, okazjonalne wykonywały studentki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia: Karolina Grzesik, Małgorzata Pałgan, Daria Koniarz, Marina Witwicka, Magdalena Piętek, Weronika Zagórska, Wiktoria Krzysztofik, Wiktoria Kielich, Aleksandra Gawron, Dorota Charchut, Urszula Palacz, Joanna Rzadkowska, Dominika Grzybowska, Weronika Młynarczyk, Jolanta Rogala, Wiktoria Borkowska, Justyna Kobyłka, Iwona Łomża, Weronika Borowska-Łukasik, Magdalena Bęben, Natalia Maj, Karolina Kawalec, Patrycja Jadwiżyc, Dominika Ciupidro, Klaudia Krzysiek, Wiktoria Gumul, Rafalska Angelika, Sylwia Markot, Ewelina Met, Kinga Picheta, Magdalena Rosołowska, Luiza Traczyk, Joanna Pompa, Klaudia Brejdak, Maja Matyjas, Magdalena Ziętal.

Alicja Gołdzińska