Konferencje Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa

24 maja WSEPiNM zorganizowała międzynarodową wideokonferencję z uczelnią na Ukrainie. W konferencji wzięło udział 9 osób - wykładowców i studentów, prezentujących prace. Konferencję otworzył prorektor, dziekan wydziału prawa oraz wydziału administracji i bezpieczeństwa dr Krzysztof Wątorek oraz rektor uczelni Ukraińskiej.

konf1

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Międzynarodowa współpraca gospodarczo-obronna", która odbędzie się 8 września 2016 r. o godz. 10.00 na terenie Targów Kielce w sali G2 mieszącej się w hali wystawowej G na piętrze. Konferencja towarzyszy XXIV Międzynarodowemu Salonowi Przemysłu Obronnego. Program Konferencji tutaj.

16 listopada 2015 r. w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach odbyła się konferencja „Dopalacze – nowa twarz problemu społecznego”. Informacje tutaj. Galeria zdjęć tutaj.