7 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie prowadzone przez konsula Stanów Zjednoczonych na naszej uczelni na temat studenckich wyjazdów do USA w ramach programu wymiany kulturowej Work & Travel.

Konsul

Work&Travel to wyjazdy dla studentów do Stanów z połączeniem pracy i podróżowania. Programy te mają poparcie konsulatu i Departamentu Stanu USA i skorzystało z niego już tysiące studentów z wielu uczelni. Jest to niesamowita szansa dla studentów na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku i nawiązania międzynarodowych kontaktów a także możliwość podszkolenia swoich umiejętności językowych.

Rekrutacja do Work & Travel 2018 rozpoczęta –możesz aplikować już dziś. Co roku setki studentów z Polski wyjeżdża do USA na wakacje, niektórzy wracają po raz kolejny. Aplikować może każdy - niezależnie od miasta, uczelni, narodowości, rodzaju albo trybu studiów, średniej ocen.
Zapraszam na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów do USA na wakacje dla studentów!
Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!