Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych imienia profesora Edwarda Lipińskiego w Kielcach z prestiżowymi nagrodami Skrzydła oraz Diament Świętokrzyski – te dwie prestiżowe nagrody otrzymała Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Statuetki zostały wręczone podczas wielkiej gali gospodarczej, która odbyła się 17 listopada 2017 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

diamenty i skrzydla 2017 2

Skrzydła to najstarsza nagroda gospodarcza przyznawana przez „Echo Dnia”. W tym roku zostały wręczone po raz dwudziesty drugi. W tej edycji odebrało ją dziewięciu laureatów. W ten sposób zostały wyróżnione te świętokrzyskie firmy, instytucje oraz jednostki administracyjne, które dynamicznie się rozwijają, mogą się szczycić najlepszymi produktami oraz ofertą. Systematycznie rozwijają na każdym polu, inwestują w sprzęt, nowe technologie oraz rozwój pracowników. Statuetki trafiły też do instytucji, które odnoszą sukces, dbając i promując dziedzictwo kulinarne regionu i kultywując tradycje.

Wśród laureatów Skrzydeł znalazła się Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych za 10-lecie funkcjonowania wydziału prawa. Nasza uczelnia była pierwszą w regionie, która umożliwiła młodym ludziom studia na tym prestiżowym kierunku. Nagrodę odebrał prodziekan doktor Łukasz Baratyński.

diamenty i skrzydla 2017 6

diamenty i skrzydla 2017 5

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach znalazła się też w gronie 12 laureatów nagrody Diament Świętokrzyski. Wyróżnione nimi zostały firmy i instytucje, które utrzymują się w ścisłej czołówce świętokrzyskich podmiotów gospodarczych, a ich działania przyczyniają się do reprezentacji i skutecznej promocji regionu w kraju i za granicą. Nasza uczelnia jest najlepszą wizytówką regionu od lat, w tym roku obchodzi jubileusz dwudziestolecia istnienia. Diament odebrał prorektor doktor Zdobysław Kuleszyński.

diamenty i skrzydla 2017 3

diamenty i skrzydla 2017 4

 

diamenty i skrzydla 2017 1