Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych organizuje dla naszych studentów oraz pracowników wyjazd na Ukrainę do Lwowa, który odbędzie się w dniach 24-26 maja, na który wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Ukraina1

Wyjazd to bardzo dobry sposób na zapoznanie się z zagraniczną Ukraińską kulturą, zwidzenia pięknych okolic oraz oderwanie się na krótki moment od codzienności. Koszt wyjazdu jest niewielki co jeszcze bardziej może zachęcić do wyjazdu, całość kosztów jakie zostaną poniesione to około. 200 zł, pomijają wydatki własne. W podanej kwocie mieści się koszt przejazdu autokarem, nocleg oraz wyżywienie hotelowe. Głównym wymogiem do wzięcia udziału w wyjeździe jest ważny paszport.

Przez trzy dni spędzone we Lwowie czeka na was wiele miłych i zaskakujących chwil. Plan wycieczki wygląda następująco: 24 maja ok. godziny 7.00 przewidziany jest wyjazd spod uczelni, dotarcie na miejsce będzie w godzinach wieczornych- zależny od postoju na granicy, później jest czas wolny na odpoczynek po długiej drodze.

25 maja odbędzie się spotkanie z tamtejszym kołem naukowym, gdzie zostaną poruszone kwestie różnic pomiędzy funkcjonowaniem ich a naszego koła naukowego.Po spotkaniach wyruszamy na zwiedzanie miasta z wynajętym przewodnikiem, bądź też samodzielnie. Później odbędzie się wieczorna integracja.

Ostatniego dnia pobytu, czyli 26 maja odbędzie się zwiedzanie dwóch historycznych cmentarzy: Cmentarz Orląt i Cmentarz Łyczakowski. Wyjazd spowrotem do Kielc przewidziany jest na godzinę około 22, przyjazd do Kielc w godzinach porannych w niedziele.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisu poprzez kierowanie się do Kamila

Rębosza na trzy sposoby: przez facebooku: https://www.facebook.com/kamil.rebosz.9 , poprzez telefonu 603 220 233 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..