W dniach 20-22 kwietnia 2018 roku Targi Kielce zamieniły się w ogromny salon pielęgnacji zdrowia i urody. Po raz  trzeci odbyły się Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty. Wśród wystawców propozycje zaprezentowały m.in.: salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej oraz salony optyczne.

health1

Swoją ofertę edukacyjną przedstawiła również Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach. 

health2

 

Na stoisku Uczelni można było skorzystać z porad dotyczących pielęgnacji cery w warunkach domowych. Ogromnym zainteresowaniem wśród gości odwiedzających targi cieszyły się bezpłatne zabiegi stylizacji paznokci oraz makijaże dzienne, które wykonywały studentki studiów licencjackich i magisterskich z kierunku – kosmetologia.

health3

Zmieniający się klimat, praca i stres powodują, że nasza zdrowie jest narażone na wiele niebezpieczeństw. Wiele osób ze względu na swój tryb dnia jest ciągle przemęczona co odbija się to na zdrowiu. Podkrążone oczy, zniszczona cera, słabe włosy i paznokcie to tylko wierzchołek góry lodowej efektowy złego dysponowania swoimi pokładami energii i nie znajdywaniem odrobiny czasu dla siebie.

health 1

health 2health 3health 4health 5health 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy człowiek w dzisiejszych czasach goni za pieniędzmi, nie patrząc na swoje zdrowie, a przecież to w życu jest najważniejsze. Jeżeli nie znajdziemy czasu, aby poświęcić chociaż minutki dla siebie to za kilka lat takiego funkcjonowania każdy z nas będzie wrakiem człowieka pozbawionym jakichkolwiek chęci do życia.

Z tego właśnie powodu wśród swojej bogatej oferty kształcenia Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych oferuje również Kosmetologieę, aby nasze przyszłe absolwentki mogły zadbać o was przez moment i dać każdemu poczucie piękna, lekkości i wdzięku.  

Jeżeli też czujesz, że chcesz dbać o ludzkie zdrowie i urodę to właśnie ten kierunek jest dla ciebie, bo pamiętaj jak stare przysłowie mówi, w zdrowym ciele zdrowy duch!

Alicja Gołdzińska, Kamil Rębosz