Coroczne studenckie święto, które potocznie nazywa się Juwenaliami miało swój czas całkiem niedawno. Chociaż w tym roku pogoda nie dopisała naszym żakom to czar i moc świętowania trwała w najlepsze. Zgodnie z tradycją pierwszego dnia odbył się korowód studencki rozpoczynający Juwenalia. Niestety frekwencja z powodu nagłego deszczu zmniejszyła się, a na placu boju pozostali sami najtwardsi studenci. 

juwenalia2018 1

Z powodu pogody wszyscy musieli przenieść swoje świętowanie w mniejsze domowe grono lub wieczorne wyjście do klubu.

Natomiast drugi dzień okazał się prawdziwą bombą, podczas którego odbyła się zaplanowana przez Samorządy Studenckie impreza Juwenaliowa w klubie muzycznym Ulta Violet. Impreza była zorganizowana w porozumieniu z innymi uczelniami, dlatego przyciągnęła wiele osób. Imprezę Juwenaliową otworzył dziekan Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych dr Wiktor Krasa. Wszyscy studenci bawili się przez całą noc przy dobrej muzyce.

juwenalia2018 2

Ostatni dzień Juwenaliów był integracją wewnątrzuczelnianą, podczas której nasi studenci postanowili zamówić pizze i spędzić czas w miłym gronie starostów. Dla wszystkich studentów te kilka dni na pewno pozostaną w pamięci aż do kolejnych Juwenaliów za rok.