„W imieniu Władz oraz Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach chcielibyśmy serdecznie pogratulować Pani wzorowej działalności na rzecz Teatru im. Stefana Żeromskiego ...

dzikaroza

oraz wręczyć te skromne upominki w podziękowaniu za prace na rzecz teatru, która polega na tak zwanym pozyskiwaniu widza, dzięki czemu teatr praktycznie zawsze może pochwalić się pełną widownią” – takimi słowami przy wręczeniu statuetki złożyli na ręce Pani Bożeny Mordal gratulacje przedstawiciele Samorządu naszej uczelni Natalia Pabiś oraz Kamil Rębosz.

Uroczystość 26 Plebiscytu Publiczności „O Dziką Róże”, odbyła się 1 lipca 2018 r. w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Powyższy plebiscyt, podczas którego odbył się w jedyny w Polsce bezpłatny przegląd premier sezonu, trwał przez cały tydzień. Po przeglądzie zostali wybrani najlepsi aktorzy oraz spektakle . Przedstawiciele samorządu Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. profesora Edwarda Lipińskiego wręczyli nagrodę dla pracownika Teatru, który nie jest aktorem. Wyróżnienie to, otrzymała Pani Bożena Mordal za rzetelnie wykowaną   pracę na rzecz Teatru od kilkunastu lat.

Tomasz Górski