Adapciak to obóz organizowany z myślą o studentach tzw. roku „0″. Na obozie nowo przyjęci studenci mają szansę przeżyć jedną z najwspanialszych przygód swojego życia, poznając przy tym tajniki studiowania w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i nauk Medycznych, a także zawierając mnóstwo nowych znajomości. Głównym celem obozu jest zaadaptowanie przyszłych studentów naszej Alma Mater do warunków studiowania na uczelni, nie zapominając przy tym o wyśmienitej studenckiej zabawie.

adapciak

Adapciak odbędzie w ramach Campusu Studenckiego, który organizowany jest od ponad 10 lat, początkowo przez samorządy studenckie z Poznania, do których później dołączały inne samorządy z całej Polski. W zeszłym roku odbyła się rekordowa edycja Campusu, która przyciągnęła prawie 2000 studentów z całej Polski. Uczestnicy Adapciaka będą jednocześnie uczestnikami Campusu, będą mogli więc korzystać z licznych atrakcji campusowych.


Campus Studencki to największy w Polsce studencki wyjazd integracyjny. Uczestnicy zakwaterowani są na terenie 6 ogromnych ośrodków wypoczynkowych. Ilość opcji zakwaterowania jest bardzo duża od pawilonów, poprzez domki szeregowe do drewnianych domków wieloosobowych (wszystkie opcje od 2 do 6 osób). Największe atrakcje Campusu to: duży namiot imprezowy, w którym w poprzednich latach odbywały się koncerty takich gwiazd jak Quebonafide, Kękę, Enej, Grubson i wielu wielu innych, namiot karaoke, Food Tracki, pool party, silent disco, secret party, colour party, zjeżdżalnia wodna na plaży, spotkania z ciekawymi osobami, pokazy ZUMBY, pokazy sztuk walki, lekcje tańca, medytacji, liczne warsztaty oraz zajęcia sportowe.

Szukajcie już wkrótce ulotek i plakatów ze szczegółami wyjazdu na uczelni oraz wydarzenia na facebooku Samorządu Studenckiego WSEPiNM.

 

Alicja Ciszek