Nazywam się Natalia Pabiś mam 20 lat i mieszkam w Skarżysku-Kamiennej. Studiuję na WSEPiNM w Kielcach i jestem absolwentką pierwszego roku studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. 

Zdj Natalia

Od kiedy pamiętam zawsze chciałam studiować ten kierunek, ponieważ wiąże się on z zawodem, który chciałam wykonywać w przyszłości. Kierunek, który obrałam utwierdził mnie w przekonaniu, że to właśnie w mundurze widzę się za parę lat.

Studiowanie na tej uczelni stało się dla mnie przyjemnością i z każdym dniem chce coraz więcej pochłaniać wiedzy dlatego też zamierzam również rozpocząć studiowanie na drugim kierunku jakim jest prawo. Dzięki temu wiem, że będąc absolwentem tych dwóch kierunków jestem bardziej pewna, że zostanę zwerbowana do pracy w policji a tym samych osiągnę większe możliwości rozwoju. Jestem osobą nieustannie dążącą do celów dlatego też jestem pewna, że po ukończeniu studiowania na tej uczelni będę pracować w zawodzie, który będzie mnie satysfakcjonował i przy, którym będę się spełniać zawodowo. Jestem osobą otwartą na różne możliwości i przekonana aby osiągnąć sukces należy dużo nad sobą pracować i dostosowywać się do rynku pracy.

Jestem osobą bardzo dynamiczną i nieustannie muszę coś robić. Chętnie biorę udział w życiu uczelni dlatego też z ochotą jeżdżę na wyjazdy promujące uczelnię. Teraz dodatkowo można mnie spotkać w rekrutacji gdzie przyjmuję na studia innych przyszłych studentów WSEPiNM. Jestem bardzo zadowolona z tego, ponieważ dzięki temu poznaję dużo nowych ludzi i jest to dla mnie ciekawe doświadczenie.

Serdecznie zapraszam was do zapisu na studia, mam ogromną nadzieję, że się spotkamy.