Mgr Tomasz Gorski  Kierownik ds. Promocji i Rekrutacji Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w KielcachOd ponad 20 lat nasza uczelnia sukcesywnie rozszerza swoją ofertę edukacyjną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych żaków i kandydatów na studia uczelnia oferuje oprócz studiów pierwszego stopnia (administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, ekonomia, finanse i rachunkowość, kosmetologia, pielęgniarstwo, zarządzanie i coaching), także studia drugiego stopnia na kierunkach: bezpieczeństwo wewnętrzne, ekonomia, kosmetologia i pielęgniarstwo. Ponad dziesięć lat temu Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych jako pierwsza w regionie zaczęła kształcić studentów na jednolitych studiach magisterskich kierunku prawo.

Obecnie w celu poszerzenia oferty edukacyjnej staramy się zorganizować studia drugiego stopnia na kierunku zarządzanie i coaching. W celu umożliwienia naszym żakom podnoszenia swoich kwalifikacji Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych oferuje również możliwość podjęcia studiów na drugim bezpłatnym kierunku. Natomiast dla studentek drugiego stopnia kosmetologii istnieje oferta bezpłatnych studiów podyplomowych na kierunku dietetyka i planowanie żywienia.

Doskonaląc umiejętności i poszerzając uprawnienia studentów od ubiegłego roku akademickiego, podczas kształcenia mogą je zdobywać, odbywając szereg bezpłatnych kursów i szkoleń. Zaś najlepsi studenci mogą ubiegać się o płatne staże.

Rekrutacja kandydatów na rok akademicki 2018/2019 rozpoczęła się z dniem 1 czerwca i trwa do 30 września 2018 r. wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.