Tomek SzydlakStudia to nie tylko czas na naukę, ale także na rozwijanie swoich zainteresowań. Motoryzacja jest właśnie konikiem jednego z naszych studentów, który zaraża swoją pasją innych studentów. Nasi eksperci postanowili zdobyć o nim kilka informacji, a o to efekt ich ciężkiej pracy:

Tomasz Szydlak ukończył Liceum Ogólnokształcące w Klimontowie. Obecnie związany jest z Wydziałem Prawa Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, gdzie pogłębia systematyzuje swoją wiedzę.

Były współpracownik Towarzystw Ubezpieczeniowych gdzie zajmował się przeciwdziałaniem wyłudzeniom odszkodowań, obecnie pełnomocnik procesowy w F B U Doradztwo Prawno - Finansowe. W ramach doświadczenia zawodowego zajmuje się sprawami z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego, karnego oraz rodzinnego. W swojej praktyce zetknął się również z przypadkami, które wymagały zastosowania technik z dziedziny kryminologii i kryminalistyki.                 Wiedzę teoretyczną i praktyczną, zdobytą na przestrzeni lat wykorzystuje jako Ekspert Polskiej Izby Motoryzacji w Warszawie. Autor cyklu felietonów: „Z teczki szkodowej Tomka..." poświęconych problematyce odszkodowań komunikacyjnych. Doświadczenie poparte przykładami w pracy z klientem indywidualnym oraz warsztatami samochodowymi i serwisami naprawczymi pozwala mu na przedstawienie konkretnego przypadku od strony praktycznej. Kreator wielu szkoleń oraz sympozjów poświęconych prawidłowemu funkcjonowaniu systemu odszkodowawczego w relacji poszkodowany – warsztat - zakład ubezpieczeń.