Za nami kolejne rozpoczęcie roku akademickiego, które miało miejsce 1 października. Uczelnia jak co roku osiągnęła wielki sukces, ponieważ w nowym roku akademickim naukę na Naszej Alma Mater rozpocznie ponad 1 400 nowych żaków!

rekrutacja2019 2

Widząc wielkie zainteresowanie wśród absolwentów szkół średnich Naszą Uczelnią spodziewaliśmy się również dużego naboru na studia. Przez cały rok nasz zespół rekrutacyjny intensywnie uczestniczył w różnych formach targów oraz promocji. Z ofertą edukacyjną dotarliśmy do następujących miejscowości: Pińczów, Jędrzejów, Ostrowiec Świętokrzyski, Busko Zdrój, Kazimierza Wielka, Cudzynowice, Włoszczowa, Częstochowa, Łódź, Skarżysko-Kamienna, Podzamcze Chęcińskie, Odonów, Górno, Dębica, Mielec, Bochnia, Tarnów, Strawczyn, Staszów, Opatów, Radom, Solec nad Wisłą, Lwów(Ukraina), Końskie, Starachowice, Sandomierz, Łagów, Chęciny oraz oczywiście Kielce. Uczestniczyliśmy między innymi w wydarzeniach takich jak: Targi Edukacji i Pracy, Festiwale, Targi IFRE, Festyny, ASTRO Piknik, Dni Zdrowia i Bezpieczeństwa, Targi Health & Beauty, Targi STARPRESS, Edukacja Prawna, Szkolenia z Zakresu Pierwszej pomocy oraz wielu więcej.

            Rekrutacja w tym roku akademickim zakończyła się ogromnym sukcesem którego jesteśmy bardzo dumni. Rekrutacja odbywała się w głównym budynku uczelni przy ulicy Jagiellońskiej 109A. Zapis możemy podzielić na trzy kategorię studia I stopnia (licencjackie), studia II stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe. W przypadku studiów licencjackich wymagana przy zapisie była 1 fotografia, oryginał dowodu osobistego oraz oryginał matury. Na studia magisterskie zamiast matury należało mieć ze sobą oryginał dyplomu ukończenia studiów I stopnia, pozostałe dokumenty są wymagane jak przy pierwszym zapisie. Natomiast jeżeli chodzi o studia podyplomowe wymagane była 1 fotografia, oryginał dowodu osobistego oraz oryginał dyplomu ukończenia studiów. Rzecz jasna nie pobieraliśmy od was  oryginałów dokumentów, nasi pracownicy zakładali wasze kartoteki z wykonanymi kserokopia, poza ksero dowodu osobistego, który był jedynie do wglądu.

            Każdy rok akademicki niesie pewne zmiany, nasza Alma Mater również musi się dostosować do panujących trendów i potrzeb. W tym roku oferujemy wam 8 kierunków studiów I stopnia: Prawo, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Administracja, Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i Coaching, Kosmetologia oraz Pielęgniarstwo. Ponadto 5 kierunki studiów II stopnia: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Ekonomia, Kosmetologia, Pielęgniarstwo oraz wielką nowość tego roku akademickiego, czyli jedyne i niepowtarzalne studia magisterskie z Zarządzania i Coachingu, które możecie podjąć po dowolnym kierunku studiów stopnia I mieszczącym się na Wydziale bliskim naukom społecznym. Dla żaków, którzy chcieli by też uzupełnić swoją wiedzę w danych dziedzinach oferujemy aż 28 kierunków studiów podyplomowych w tym kilka nowości wprowadzonych w tym roku.

 

Z faktu dużym zainteresowaniem na kierunku Pielęgniarstwo nasza Uczelnia postanowiła udoskonalić swoją ofertę w tej dziedzinie kształcenia otwierając z pomocą funduszy unijnych Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych WSEPiNM w Kielcach. Centrum to szereg nowocześnie przygotowanych sal do kształcenia praktycznego, gdzie studenci kierunku Pielęgniarstwo mogą poczuć się jak w prawdziwych warunkach szpitalnych.

            Ponadto po raz kolejny nasza Alma Mater dowiodła swój najwyższy poziom kształcenia na kierunku Prawo poprzez zajęcie drugiego miejsca wśród Uczelni z całej Polski oraz pierwszego wśród Uczelni niepublicznych w rankingu zdawalności studentów na aplikację.

            Jeżeli chcesz poznać w pełni naszą ofertę edukacyjną zapraszamy do kontaktu z Uczelnią.