Samorząd Studencki Wyższe Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach już od pierwszego miesiąca nowego roku akademickiego prężnie organizuje wydarzenia Uczelniane. Jako pierwsza ruszyła charytatywna zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. 

schronisko

Cała zbiórka została zorganizowana na terenie Uczelni i trwała, aż cały miesiąc od 1 do 31 października. Dla podopiecznych schroniska zbieraliśmy różne przedmioty w tym karmę, zabawki, akcesoria, koce i wiele innych przydatnych rzeczy przy pielęgnacji czworonogów. Przeprowadzona zbiórka spotkała się z ogromnym entuzjazmem ze strony studentów, ponieważ już na drugi dzień od ogłoszenia zbiórki w pojemniku przeznaczonym na akcesoria znalazły się pierwsze artykuły dla zwierząt. Samo opublikowane wydarzenie zbiórki na Facebooku osiągnęło nawet kilkanaście udostępnień co bardzo pomogło nam w promowaniu zbiórki i dotarciu do bardzo dużej liczby odbiorców.

Na Wasze ręce drodze Studenci składamy serdeczne podziękowania, które otrzymaliśmy od schroniska za dostarczone przedmioty i przeprowadzoną zbiórkę. To właśnie dzięki wam udało nam się zebrać ogromną ilość rzeczy, dzięki którym zwierzakom w schronisku będzie z całą pewnością lepiej się żyło.

Zachęcamy was również gorąco do odwiedzenia schroniska we własnym zakresie i może przygarnięcie do swojego domu jednego z podopiecznych placówki.