-->

W sobotę 23.11.2019 na Wydziale Nauk o Zdrowiu odbyło się Sympozjum pod patronatem prestiżowej marki Lovely Cosmetics i Fenice. Mgr Monika Bogdańska zaprezentowała studentkom kosmetologii ciekawy temat: „Zabiegi Lovely w odpowiedzi na potrzeby skóry ciała”.

sympozjum

Włoska marka Lovely Cosmetics by Italian Beauty proponuje nowoczesne oparte o najnowsze badania i technologie kosmetyki profesjonalne wraz z protokołami zabiegowymi, które są atrakcyjną ofertą dla kosmetologów.

Fenice, to pierwsza firma, która wprowadziła na polski rynek techniki oraz szeroką gamę profesjonalnych produktów do zabiegów medycyny estetycznej. Marka ta współpracuje z najważniejszymi instytutami naukowymi, włoskimi i amerykańskimi koncernami farmaceutycznymi, wspiera rozwój tego rynku oraz dba o zachowanie najlepszej  jakości usług w dziedzinie kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej.

Uczestniczki rozpoczęły cykl szkoleń, który ma na celu praktyczne zaprezentowanie możliwości technik zabiegowych w kosmetologii i medycyny estetycznej, ciąg dalszy nastąpi…

PROGRAM SYMPOZJUM

  1. Etiopatogeneza i typy cellulitu, lipogeneza i lipoliza w metabolizmie tkanki tłuszczowej.
  2. Start & Rewind – rewolucyjny zabieg antycellulitowy i redukujący tkankę tłuszczową. Spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Kierunek działania i synergia substancji aktywnych. Praktyczny pokaz zabiegu.
  3. Body Tone – zabieg poprawiający napięcie i gęstość skóry w obrębie biustu, brzucha i ramion. Zmiany strukturalne zachodzące w starzejącej się skórze. Selektywne połączenie AHA i PHA, kompleksów peptydowych i antyoksydantów. Praktyczny pokaz zabiegu.

mgr Małgorzata Kotwica