-->

skrzydla2011

Kapituła nagrody Skrzydła 2011 przyznała statuetkę za program zawodowych praktyk dla studentów w renomowanych firmach europejskich.
Uczestnictwo w tym programie otwiera dla studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa uczelnie całej Europy. Studia na znakomitych uczelniach zagranicznych, praktyki zawodowe w ciekawych miejscach, połączenie nauki z poznawaniem świata – to zalety programu Erasmus, w którym WSEiP uczestniczy od kilku lat. Warto dodać, że ostatnio właśnie kielecka uczelnia została zaprezentowana przez narodową agencję programu Erasmus na forum międzynarodowym jako przykład wzorcowej dla Polski jego realizacji.
Studenci Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach w pełni korzystają z dobrodziejstw programu. Pozwala on między innymi na wymianę pracowników i studentów z innymi uczelniami w Europie oraz na organizowanie praktyk zagranicznych. Studentów WSEiP można teraz spotkać na wielu uczelniach, poczynając od Telemarku w Norwegii, a kończąc na Universidad Las Palmas de Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich! Z możliwości praktyk zagranicznych w Czechach, Grecji, Niemczech, i Słowacji skorzystało już podczas tegorocznych wakacji ponad 30 żaków.