FootballTurniej futsalu 2008

15 maja 2008 r. odbył się turniej futsalu dla studentów naszej Uczelni. W zawodach mogły brać udział drużyny złożone dowolnie ze studentów (tylko WSEiP), w składzie minimum 4-osobowym.

I miejsce i tytuł Mistrza WSEiP w futsalu zdobyła drużyna DRAGAO (w składzie: Łukasz Lasia, Michał Ślusarczyk, Marek Kowalik, Kamil Swendrowski, Marcin Rachtan), która wygrała 3 mecze.

II miejsce zajęła drużyna POLITOLOGIA III rok (w składzie: Tomasz Klisik, Robert Wyroba, Paweł Krzysztofik, Artur Młodawski) - 2 zwycięstwa.

III miejsce - drużyna z I roku prawa o nazwie - GWAŁTOWNA ODPOWIEDŹ NA PĘKNIĘTEGO JEŻA  w składzie:Szymon Bis, Jerzy Tomaszewski, Piotr Osobiński, Radosław Olan, Tomasz Kowalski, Przemysław Mazur, Wojciech Wielgus.

IV miejsce - INFORMATYKA I rok, w składzie: Łukasz Raczyński, Paweł Banach, Kamil Kulesza, Łukasz Rasała.

Królem strzelców został Łukasz Lasia (dziennikarstwo I rok), zdobywca 10 bramek.

Drugim strzelcem turnieju był Artur Młodawski - 8 bramek.

Turniej futsalu 2004

W dniach 4-5 grudnia 2004 r. zawodnicy naszej Uczelni uczestniczyli w akademickim turnieju w futsalu (halowa piłka nożna).
Wystąpiliśmy w składzie:
Konrad Majcherczyk (I rok SUM)
Paweł Tarasienko (III rok ekonomia)
Krzysztof Winiarski (III rok ekonomia)
Michał Maciejski (III rok ekonomia)
Marcin Maciejski (III rok ekonomia)
Marcin Zięba (I rok europeistyka)
Mariusz Matalerz (I rok ekonomia)
Michał Pyk (I rok ekonomia)
Mariusz Wójcik (III rok ekonomia)
Dawid Surlej (III rok politologia)
Nasz zespół (mimo że w osłabionym składzie) walczył ambitnie - wygrał 2 spotkania, 3 przegrał, zajmując w stawce 6 drużyn czwarte miejsce.

Turniej futsalu 2002

W 2002 roku sekcja piłki nożnej brała udział w akademickich mistrzostwach Kielc w Futsalu, zajmując doskonałe trzecie miejsce.
W następnym roku zajęliśmy miejsce czwarte, prezentując bardzo dobrą grę.

Zapraszamy zainteresowanych studentów - piłkarzy do współpracy. Szczególnie prosimy o kontakt studentów studiów zaocznych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.