Samorząd Studencki

Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych mieści się w gmachu uczelni na V pietrze w pokoju 503.

Przewodniczący Kamil Rębosz

 

Kamil Rębosz

Nazywam się Kamil Rębosz. Na uczelni studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne na trzecim roku oraz prawo na drugim roku. Swoją pracę z samorządem zacząłem właściwie od początku swoich studiów, kiedy to aktywnie angażowałem się we wszelkie przejawy działalności studenckiej. Po kolei przechodziłem przez wszystkie szczeble: honorowego członka samorządu, sekretarza oraz wiceprzewodniczącego. Aktualnie zajmuje się pracą na uczelni w dziale promocji i rekrutacji a od 2 listopada spadł na mnie zaszczyt bycia przewodniczącym samorządu studenckiego. Zachęcam wszystkich moich młodszych i starszych kolegów do współpracy z samorządem, a w razie problemów jestem do dyspozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiceprzewodnicząca Alicja Ciszek

Alicja CiszekNazywam się Alicja Ciszek i jestem absolwentką turystyki i rekreacji oraz studentką ekonomii menadżerskiej. W Samorządzie Studenckim działam już od pierwszego roku studiów. Wielokrotnie jako organizator różnych wydarzeń dzięki pełnieniu funkcji przewodniczącej przez ostatnie 2 lata. Od stycznia tego roku pełnię funkcję Rzecznika Medialnego oraz Członka Zarządu Forum Uczelni Niepublicznych. Podczas ostatniego Zjazdu zostałam powołana do Rady Mentorów, gdzie będę wspierać kolegów samorządowców z innych uczelni. Jestem koordynatorka regionalna i Ambasadorką CSR w programie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku wspólnie ze znajomymi z całej Polski stworzyliśmy również projekt Student's Asociation of Networking, którego jestem również Ambasadorem.

 

 

 

 

 

Wiceprzewodnicząca Paulina Stępień

Paulina StępieńCześć mam na imię Paulina, jestem studentką IV roku prawa stacjonarnego oraz III roku bezpieczeństwa wewnętrznego niestacjonarnego. Jestem osobą otwartą, z łatwością nawiązuję nowe kontakty. Dokładnie i sumiennie wykonuję swoją pracę oraz dążę do wyznaczonych celów. Do samorządu dołączyłam w kwietniu v2017 roku. Cieszę się, że moja praca oraz starania zostały docenione i zostałam wybrana na Wiceprzewodniczącą Samorządu Studenckiego. Od dwóch lat sprawuje również funkcje wiceprzewodniczącej koła naukowego Respublica. W razie jakichkolwiek problemów i pytań jestem do Waszej dyspozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Karolina Dubiel

Karolina DubielCześć nazywam się Karolina Dubiel. Studiuje pielęgniarstwo na czwartym, ostatnim roku . Od trzech lat pełnie funkcje starostę. Już od samego początku studiów byłam zaangażowana w życie studencie WSEPiNM. Pełnie również funkcje sekretarza URSS. Dzięki temu ze jestem osobą pracowita oraz dobrze zorganizowana współpraca z uczelnia i studentami to dla mnie przyjemność. Zawsze dążę do wyznaczonego celu, jestem również osoba wytrwała, dzięki czemu tez szybko rozwiązuje napotkane przeszkody. Chętnie służę pomocą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Natalia Pabiś

Natalia PabiśNazywam się Natalia Pabiś i jestem studentką na drugim roku na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne a także na pierwszym roku prawa. Z samorządem współpracuje od roku i cieszę się, że teraz mogę być jego członkiem. Od tego roku będę piastowała stanowisko sekretarza i służę pomocą wszelkim studentom. Zawsze aktywnie biorę udział w życiu publicznym uczelni i chętnie pomagam przy różnych konferencjach. Reprezentuje również uczelnię na targach promocyjnych a w te wakacje miałam możliwość pracy w dziale rekrutacji. Jestem osobą pracowitą i bardzo ambitną zawzięcie dążącą do postawionych przez siebie celów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Sebastian Pietrala

Sekretarz Sebastian Pietrala (Fot. Tomasz Górski)Cześć jestem Sebastian, studiuję prawo, z Samorządem jestem związany od dwóch lat. Myślę, że moje doświadczenie i chęć do pracy na rzecz jest studentów pomoże mi owocnie piastować stanowisko Sekretarza oraz Pełnomocnika ds. integracji i współpracy studenckiej. Chętnie pomogę w każdej sytuacji oraz z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania studentów dotyczące nauki na naszej uczelni oraz organizacji roku akademickiego. Myślę, że współpraca Samorządu Studenckiego z Wami studentami będzie Nam się dobrze układała.

 

 

 

 

 

 

Kontaktować z Samorządem możecie się przez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ze studenckim pozdrowieniem,

Uczelniana Rada Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych.

 

Wydarzenia Samorządu Studenckiego