Samorząd Studencki

Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych mieści się w gmachu uczelni na V pietrze w pokoju 503.
Obecne funkcję przewodniczącej URSS sprawuje Alicja Ciszek, wiceprzewodniczący URSS - Sebastian Pietrala oraz sekretarz URSS - Monika Wiewióra.

Alicja Ciszek

Przewodnicząca URSS
Alicja Ciszek

Sebastian Pietrala

Wiceprzewodniczący URSS
Sebastian Pietrala

Monika Wiewióra

Sekretarz URSS
Monika Wiewióra

 

Alicja CiszekPrzewodnicząca URSS ​- ​Alicja Ciszek 

Cześć, nazywam się Alicja, część z was miała okazję poznać mnie jako studentkę Kosmetologii oraz Turystyki i Rekreacji. Uwielbiam podróże o czym świadczy mój dwukrotny wyjazd na praktyki zagraniczne z programem Erasmus+, lubię tańczyć, kocham Zumbę i dobre filmy. Dużo czasu poświęcam na rozwój osobisty. Z Samorządem zaczęłam współpracować już od I roku studiów, w styczniu 2016r. zostałam Sekretarzem URSS. Moja działalność została doceniona, dziękuję wam za poparcie. Mam mnóstwo pomysłów na rozwój studentów i uczelni i mam nadzieje je w niedługim czasie zrealizować. 

 

Sebastian PietralaWiceprzewodniczący URSS ​- ​Sebastian Pietrala 

Cześć mam na imię Sebastian jestem studentem trzeciego roku prawa stacjonarnego. Jestem osobą zorganizowaną, lubię pracować w zespole. Umiem dostosować się do sytuacji i szybko podejmować decyzje. Praca w Uczelnianej Radzie Samorządu Studentów będzie dla mnie ciekawym doświadczeniem. Jako wiceprzewodniczący URSS chciałbym zająć się organizacją imprez integrujących grono studenckie, wspólnych wyjazdów i różnych akcji charytatywnych. Myślę, że współpraca Samorządu Studenckiego z Wami studentami będzie Nam się dobrze układała. Jeśli macie jakieś pytania to jestem do Waszej dyspozycji. 

 

 

Monika WiewióraSekretarz URSS ​- ​Monika Wiewióra 

Wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowym serdecznie dziękuję. Ze swojej strony deklaruję otwartość oraz gotowość do współpracy z każdym, komu potrzebna będzie pomoc w sprawach związanych z Uczelnią. Ze swojej strony dołożę starań aby nadchodzący rok akademicki był rokiem bogatym w wydarzenia naukow

 

 

 

 

Kontaktować z Samorządem możecie się przez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze studenckim pozdrowieniem,
Uczelniana Rada Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych.

 

Wydarzenia Samorządu Studenckiego