Samorząd Studencki zajmuje się reprezentowaniem wszystkich studentów na Uczelni między innymi prowadzi działalność w zakresie spraw studenckich, w tym socjalno-bytowych i kulturalnych oraz dba o przestrzeganie praw studenckich. Pokój Samorządu Studenckiego mieści się w budynku głównym Uczelni na V piętrze w pokoju 503.

Przewodniczący Kamil Rębosz 

Kamil Rębosz

Cześć, nazywam się Kamil Rębosz. Jestem absolwentem Naszej Uczelni na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne a zaraz studentem dwóch innych kierunków: Prawo oraz Zarządzanie i Coaching. Funkcję przewodniczącego Samorządu Studenckiego pełnię od 2 listopada 2018 roku. Jednocześnie pracuję na Uczelni w dziale promocji i rekrutacji. Moim głównym celem jest zapewnienie Wam komfortowych warunków nauki panujących na Uczelni, budowanie ogólnie dobrej atmosfery oraz nawiązywanie z Wami dobrych relacji. Zachęcam wszystkich moich młodszych i starszych kolegów do współpracy z Samorządem, a w razie jakichkolwiek problemów postaram się Wam pomóc, jeżeli tylko będę mógł. Możecie się ze mną kontaktować telefonicznie: 603 220 233 bądź e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeżeli ktoś chce, może mnie również odnaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/kamil.rebosz.9

 

 

 

 

Wiceprzewodnicząca Alicja Ciszek

Alicja CiszekNazywam się Alicja Ciszek i jestem absolwentką turystyki i rekreacji oraz studentką ekonomii menadżerskiej. W Samorządzie Studenckim działam już od pierwszego roku studiów. Wielokrotnie jako organizator różnych wydarzeń dzięki pełnieniu funkcji przewodniczącej przez ostatnie 2 lata. Od stycznia tego roku pełnię funkcję Rzecznika Medialnego oraz Członka Zarządu Forum Uczelni Niepublicznych. Podczas ostatniego Zjazdu zostałam powołana do Rady Mentorów, gdzie będę wspierać kolegów samorządowców z innych uczelni. Jestem koordynatorka regionalna i Ambasadorką CSR w programie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku wspólnie ze znajomymi z całej Polski stworzyliśmy również projekt Student's Asociation of Networking, którego jestem również Ambasadorem.

 

 

 

 

 

Wiceprzewodnicząca Paulina Stępień

Paulina StępieńCześć mam na imię Paulina, jestem studentką IV roku prawa stacjonarnego oraz III roku bezpieczeństwa wewnętrznego niestacjonarnego. Jestem osobą otwartą, z łatwością nawiązuję nowe kontakty. Dokładnie i sumiennie wykonuję swoją pracę oraz dążę do wyznaczonych celów. Do samorządu dołączyłam w kwietniu 2017 roku. Cieszę się, że moja praca oraz starania zostały docenione i zostałam wybrana na Wiceprzewodniczącą Samorządu Studenckiego. Od dwóch lat sprawuję również funkcję wiceprzewodniczącej koła naukowego Respublica. W razie jakichkolwiek problemów i pytań jestem do Waszej dyspozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Karolina Dubiel

Karolina DubielCześć nazywam się Karolina Dubiel. Studiuję pielęgniarstwo na czwartym, ostatnim roku. Od trzech lat pełnię funkcję starosty. Już od samego początku studiów byłam zaangażowana w życie studencie WSEPiNM. Pełnię również funkcję sekretarza URSS. Dzięki temu, że jestem osobą pracowitą oraz dobrze zorganizowaną, współpraca z uczelnią i studentami to dla mnie przyjemność. Zawsze dążę do wyznaczonego celu, jestem również osobą wytrwałą, dzięki czemu też szybko rozwiązuję napotkane przeszkody. Chętnie służę pomocą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Natalia Pabiś

Natalia PabiśNazywam się Natalia Pabiś i jestem studentką na drugim roku na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne a także na pierwszym roku prawa. Z samorządem współpracuję od roku i cieszę się, że teraz mogę być jego członkiem. Od tego roku będę piastowała stanowisko sekretarza i służę pomocą wszelkim studentom. Zawsze aktywnie biorę udział w życiu publicznym uczelni i chętnie pomagam przy różnych konferencjach. Reprezentuję również uczelnię na targach promocyjnych, a w te wakacje miałam możliwość pracy w dziale rekrutacji. Jestem osobą pracowitą i bardzo ambitną zawzięcie dążącą do postawionych przez siebie celów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Sebastian Pietrala

Sekretarz Sebastian Pietrala (Fot. Tomasz Górski)Cześć jestem Sebastian, studiuję prawo, z Samorządem jestem związany od dwóch lat. Myślę, że moje doświadczenie i chęć do pracy na rzecz jest studentów pomoże mi owocnie piastować stanowisko Sekretarza oraz Pełnomocnika ds. integracji i współpracy studenckiej. Chętnie pomogę w każdej sytuacji oraz z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania studentów dotyczące nauki na naszej uczelni oraz organizacji roku akademickiego. Myślę, że współpraca Samorządu Studenckiego z Wami studentami będzie Nam się dobrze układała.

 

 

 

 

 

 

Kontaktować z Samorządem możecie się przez e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ze studenckim pozdrowieniem,

Uczelniana Rada Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych.

 

Wydarzenia Samorządu Studenckiego