IKONA_euroforumMłodzieżowe Forum Parlamentu Europejskiego odbyło się w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa w Kielcach. Współgospodarzem forum było II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich, którego uczniowie reprezentowali Polskę w Młodzieżowych Obradach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.

W materiałach filmowych można zobaczyć relację z forum, a także referat dotyczący instytucji europejskich, zaprezentowany przez asystentów na wydziałach Ekonomii i Finansów oraz Nauk Społecznych WSEiP - mgr Katarzynę Lipską i mgr Łukasza Baratyńskiego oraz prezentacje uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich dotyczące programu Euroscola, umożliwiającego zwiedzanie i zapoznanie się z pracą instytucji unijnych.