III Dni KosmetologiiWydział Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa był organizatorem Trzecich Dni Kosmetologii, które odbyły się w Centrum Targowym Kielce w ramach targów Venus 2011.

Na konferencji naukowej „Kosmetologia w życiu człowieka” prelegenci przedstawili między innymi zagadnienia z zakresu zasad wykonywania makijażu permanentnego, tatuażu, body piercingu, okładów borowinowych, czy laseroterapii biostymulacyjnej.

Na stoisku targowym studenci prezentowali swoje umiejętności w zakresie wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Na Trzecich Dniach Kosmetologii byli obecni przedstawiciele uzdrowisk z Rajeckich Teplic, w których odbywają praktyki studenci WSEiP.

W materiałach filmowych można zobaczyć relację z konferencji , a także 7 tajemnic dobrego makijażu  mgr Ewy Filipeckiej.