IKONA gaudea2014W Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015. W tym roku kandydaci na studia mają do wyboru między innymi nowe kierunki studiów – administracja oraz bezpieczeństwo wewnętrzne. Te zmiany oraz zaplanowane uruchomienie studiów magisterskich na kierunku kosmetologia podsumował podczas przemówienia inauguracyjnego JM Rektor WSEPiNM dr Tadeusz Dziekan mówiąc, że „w naszej uczelni oferta edukacyjna ulega stałym zmianom, ponieważ zmianie ulegają oczekiwania studentów i absolwentów szkół średnich…”. Wykład inauguracyjny pt. „Korupcja jako naruszenie sprawiedliwości społecznej” wygłosił Dziekan Wydziału Prawa WSEPiNM dr Krzysztof Wątorek. W materiale filmowym można obejrzeć fragmenty uroczystości inaugurującej nowy rok akademicki.