27 czerwca 2021 r. w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach odbyło się uroczyste czepkowanie absolwentów studiów pierwszego stopnia kierunku pielęgniarstwo. Studia licencjackie na tym kierunku ukończyły 93 osoby, w tym ponad 20 mężczyzn. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 w uroczystości wzięło udział blisko dwudziestu absolwentów pielęgniarstwa.

P12 kopia

"Wybraliście bardzo specyficzny zawód, połączenie misji, dużej odpowiedzialności i psychologii. Mam nadzieję i przekonanie, że gdy spotkacie pacjentów, będziecie ich dokładnie tak traktowali, jak byście państwo chcieli, żebyście byli sami traktowani. Zwłaszcza pandemia pokazała powagę i wagę takiego spotkania" - mówił podczas uroczystości Łukasz Baratyński, dziekan Wydziału Nauk Medycznych WSEPiNM.

Studenci złożyli uroczyste Ślubowanie, odśpiewali Hymn Pielęgniarski oraz odebrali uroczyście czepki.

P1 kopia P2 kopia P3 kopia
P4 kopia P5 kopia P6 kopia