mikolaj1

mikolaj2

mikolaj

Studenci Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych 19 grudnia 2014 r. złożyli wizytę w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Kielcach mieszczącym się przy ulicy Langiewicza. Dzień wcześniej na imprezie „Chocolate Party” miała miejsce coroczna zbiórka czekolad dla dzieci odbywających leczenie. Inicjatorami akcji była Uczelniana Rada Samorządu Studentów WSEPiNM przy współpracy z kieleckim klubem „Euforia”. Zamiast płatnego „biletu” wstępu należało przynieść tabliczkę słodkiego przysmaku. Podczas kwesty zostało zebranych ponad 100 czekolad, które później wraz z innymi słodyczami trafiły do dzieci.Przedstawiciele studentów URSS odwiedzili m.in. oddział ortopedyczny, płucny oraz wewnętrzny w sumie obradowali dwudziestkę piątkę dzieci. Pragną oni serdecznie podziękować wszystkim, którzy czynnie włączyli się w tą wspaniałą inicjatywę. Poza słodyczami dzieci otrzymały również pluszaki podarowane przez Studentów naszej Uczelni. Uśmiechy na twarzach maluchów to największe podziękowanie dla organizatorów przedsięwzięcia.