NOWOŚĆ

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych wspólnie z Athena Property Management i Polish Academy of Certification in Facility Management zapraszają na innowacyjne, jedyne w naszym regionie studia podyplomowe na kierunku „Property Manager – Innowacyjne zarządzanie nieruchomościami”.

Studia podyplomowe na kierunku „Property Manager – Innowacyjne zarządzanie nieruchomościami” pozwalają na zdobycie wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych i technicznych. Absolwenci nabędą również umiejętności posługiwania się wiedzą zarządczą, prawniczą i budowlaną. Absolwenci zdobędą umiejętności umożliwiające sprawne rozpoznawanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu zarządzania nieruchomościami. Uzyskają wiedzę, która umożliwi w przyszłości pracę w przedsiębiorstwach zajmujących się doradztwem w zakresie property i facility management, jak i w instytucjach, a także w prowadzeniu własnej działalności w tym zakresie.

Studia podyplomowe „Property Manager – Innowacyjne zarządzanie nieruchomościami” zostały przygotowane w oparciu o szerokie konsultacje z praktykami rynku nieruchomości. Zajęcia w większości prowadzone będą przez praktyków i wysoką kadrę menagerów. W obszarze „Property Management” obejmujemy zarówno aspekty ekonomiczne, techniczne, jak i infrastrukturalne podporządkowane kryterium funkcji i wymagań, jakie stawiają podstawowe procesy gospodarcze realizowane przez użytkownika nieruchomości. Studia przeznaczone są dla osób zamierzających związać się z zarządzaniem w branży nieruchomości, gospodarowaniem nowoczesnymi  budynkami, a także dla osób chcących rozszerzyć swoją wiedzę na zarządzanie udogodnieniami w budynkach: kadra menadżerska, zarządcy i administratorzy nieruchomości, developerzy, inżynierowie, projektanci. Absolwenci studiów podyplomowych, rozwiną swoje umiejętności menedżerskie w zakresie ogólnego zarządzania budynkiem. Zostaną zapoznani, wdrożeni i przygotowani do podejmowania decyzji w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi technicznej obiektu oraz zarządzania usługami infrastrukturalnymi w tym między innymi: eksploatacja obiektu, utrzymanie porządku, sterowanie bezpieczeństwem oraz wykonywanie remontów instalacji technicznych w budynkach.

PACFMAbsolwenci po uzyskaniu pozytywnej oceny z pracy dyplomowej przystępują do egzaminu prowadzonego przez komisję Polish Academy of Certification in Facility Management (PACFM), ATHENA Property Management Sp. z o.o. oraz Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych. Absolwenci po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu otrzymują certyfikat „INNOWACYJNY PROPERTY MANAGER” wystawiony przez PACFM.

Przykładowe przedmioty:

• bezpieczeństwo nieruchomości i otoczenia
  • podstawy wiedzy z zakresu prawa
  • zarządzanie nieruchomościami
  • techniczna obsługa nieruchomości
  • usługi infrastrukturalne
  • eko zarządzanie
  • e-zarządzanie nieruchomością
  • ekonomiczne aspekty zarządzania nieruchomościami
  • audyt nieruchomości
  • moduł specjalistyczny

Informacje o kierunku na stronie studiów podyplomowych

Wszelkich informacji dotyczących studiów udziela kierownik studiów podyplomowych dr Łukasz Baratyński - tel. 41 366 93 36 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na stronę studiów podyplomowych: www.pod.wseip.edu.pl