Jak co roku, zapraszamy studentów fizjoterapii i pielęgniarstwa do podjęcia praktyk w zaprzyjaźnionym uzdrowisku w czeskich Teplicach. Poza możliwością zaliczenia obowiązkowych praktyk studenckich w atrakcyjnej lokalizacji, uzdrowisko zapewnia bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie, a uczelnia ze swojej strony zobowiązuje się wypłacić €500 stypendium miesięcznie z programu Erasmus+ wszystkim studentom, którzy się zakwalifikują. Praktyki trwać będą trzy miesiące – od drugiej połowy czerwca do września 2016 r. Aby wziąć udział w praktykach należy wypełnić i wydrukować poniższy wniosek i po podpisaniu dostarczyć do pokoju 130.

W praktykach mogą wziąć udział także studenci, którzy w tym roku ukończą studia. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 kwietnia br. Wyniki kwalifikacji zostaną ogłoszone do dnia 22 kwietnia.

Link do wniosku: https://www.dropbox.com/s/zwebotgso31yd79/Wniosek%20Teplice%202016.doc?dl=0