sodminswietokrz dzien bezp internWyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach oraz Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach organizują 5 lutego 2018 r. VII Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu. Bieżąca edycja odbędzie się pod hasłem Dzień bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci. Przedsięwzięcia  zaplanowane w ramach obchodów VII ŚDBI kierowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa świętokrzyskiego.

Są to:

  • konkurs Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci. Do pobrania: Regulamin konkursu i załączniki,
  • zajęcia warsztatowe, prezentacje, pogadanki i podsumowanie konkursu, które odbędą się w dniu 5 lutego 2018 r. o godz. 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, ul. Jagiellońska 109A.

Cele VII ŚDBI są zgodne z kierunkiem polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018 –  Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.

Zapraszamy

Informacje nt. VII ŚDBI również na stronie: sdbi.wsepinm.edu.pl oraz na stronie Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach: www.sodmidn.kielce.eu