Do pewnych miejsc zawsze przyjemnie się wraca. Tak na pewno jest w przypadku Pragi i zaprzyjaźnionej z WSEPiNM Prywatnej Wyższej Szkoły Nauk Ekonomicznych (Soukromá vysoká škola ekonomických studií). Nasi pracownicy odwiedzali praską uczelnię w charakterze goszczących wykładowców już wielokrotnie.

Praga

Ostatnia taka wizyta miała miejsce w dniach 28 lutego – 4 marca 2018r. Delegacja pracowników WSEPiNM przybliżyła czeskim studentom kwestie marketingu i handlu elektronicznego w Polsce oraz tematykę CRM i kreowania wartości dodanej przedsiębiorstwa.

Warto zaznaczyć, że na Prywatnej Wyższej Szkoły Nauk Ekonomicznych w Pradze studiuje obecnie nasza studentka w ramach programu wymiany Erasmus+. Aby dowiedzieć się więcej na temat wyjazdów w ramach „Erasmusa” na studia, praktyki lub w celu prowadzenia zajęć, proszę pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzić mgr. Przemysława Szczepańczyka w pokoju 130.